Teuta nuk përfiton, barazim pa gola me Kastriotin, Laçi i sheh të gjithë nga lart

Teuta nuk përfiton nga lëkundjet e Vllaznisë dhe Kukësit dhe merr vetëm një pikë në sfidën 0-0 ndaj Kastriotit, duke humbur shansin e artë të kryesonte Superioren.

Pas një pjese të parë me ritme të ulta, Teuta tentoi disa herë të rrezikonte portën e krutanëve në pjesën e dytë veçanërisht me Dejvi Bregun dhe Kapllanin, por pa rezultat.

Durrsakët kapin gjithsesi Vllazninë dhe Partizanin në kuotën e 42 pikëve, ndërkohë që Kastrioti mban distancë sigurie prej 7 pikësh nga Bylisi i vendit të 8-të.

  • LAJMI I FUNDIT | Po mbahet mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Aspiratën për ndryshim e mishëron sot vetëm PD, do vazhdojmë të luftojmë
  • LAJMI I FUNDIT | Nishani: Masakra elektorale e vërtetë, por ka qenë edhe dështim i joni
  • LAJMI I FUNDIT | Nishani: Baza e dëshpëruar, dështuam të realizonim ndryshimin
  • LAJMI I FUNDIT | Nishani: Zoti Basha, jep dorëheqje nga drejtimi i Partisë përpara zgjedhjeve