Çmimet Grammy 2021, Dua Lipa shkëlqen në tapetin e kuq

Dua Lipa shkëlqeu në një nga mbrëmjet më të rëndësishme të industrisë muzikore.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte nga më të vlerësuarat për veshjen e saj në tapetin e kuq, bashkë me Taylor Swift, Megan Thee Stallion dhe Lizzo.