Aksident në Maminas, “Benzi” shtyp motoçikletën, ndërron jetë drejtuesi

aksidentiii 1 1100x620

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Maminas ku si pasojë e një aksidenti rrugor ka humbur jetën drejtuesi i një motoçiklete.

Sipas dëshmive, motoçikleta u aksidentua nga mjeti tip “Benz” i shtetasit R.D, dhe drejtuesi ende i paidentifikuar i saj nuk i ka mbijetuar impaktit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë, ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 3 humbje jete në 24 orët e fundit nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 91 raste të reja nga 1762 testime të kryera
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Po trajtohen 111 pacientë, 17 në terapi intensive, 6 të intubuar