Krim në familje, burri vret gruan me thikë në Fier

policia makina nate 1100x620

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në lagjen “Sheq i Madh” në qytetin e Fierit.

Shtetasi D. M., 29 vjeç, ka goditur me thikë në ambientet e brendshme të shtëpisë bashkëshorten e tij, shtetasen I. M., e cila ka ndërruar jetë.

Janë ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit dhe po punohet për kapjen e autorit, i cili është larguar nga vendngjarja.

  • LAJMI I FUNDIT | Mblidhet kryesia e PD, Basha: Në parti ka vend për të gjithë
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Ne s'mund të kemi vizione të ndryshme për vjedhjen e zgjedhjeve
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Jam shënjestra e parë e fushatës denigruese