Aksident te “Rruga e Durrësit”, taksia përplas motorin e picave

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në “Rrugën e Durrësit”.

Në aksident janë përfshirë një taksi dhe një motor që shpërndan pica.

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur nga ky aksident.