Momente frike në stërvitjen e Atletico Madrid, futbollisti humb ndjenjat

dembele 600x338

Momente frike në stërvitjen e Atletico Madrid gjatë ditës së sotme. Moussa Dembélé humbi ndjenjat gjatë seancës dhe u desh ndërhyrja e mjekëve të ekipit.

Fatmirësisht, lojtari francez u largua nga fusha e stërvitjes me këmbët e veta.

Atletico Madrid njofoti se Dembele pati një rënie tensioni dhe se po mbahet në monitorim, pavarësisht se analizat i kanë dalë shumë mirë.