Kur “The Rock” vendos të shkelë dietën

Aktori Dwayne “The Rock” Johnson, i njohur për fizikun e tij muskuloz, ka zbuluar për fansat e tij se çfarë ha kur vendos që të shkelë dietën.

48-vjeçari postoi në Instagram foto të pjatave të mbushura me petulla, feta torte, sushi dhe biskota.

Gjithashtu, gati për konsumim janë edhe 3 pica të mëdha, ndërkohë që në foto shihet “The Rock” duke ngrënë 2 hamburger.