Ndeshja kundër Andorrës, publikohet formacioni zyrtar i kombëtares

164908751 3674287802670422 2198819382812593280 n 600x338

Publikohet formacioni zyrtar i kombëtares shqiptare për ndeshjen kundër Andorrës, që luhet sot, në orën 20:45.

Formacioni zyrtar:

Shqipëria – Berisha; Gjimshiti, Ismajli, Kumbulla; Hysaj, Memushaj, Bare, Gjasula, Lenjani; Cikalleshi dhe Manaj.

Andorra – Gomes; Llovera, Vales, San Nicolas, Rubio; Martinez, Rebes, Vieira, Cervos; Alaez dhe Fernandez.