Emma Stone, nënë për herë të parë

1 55 1100x620

Emma Stone është bërë nënë për herë të parë. TMZ shkruan se bebushi ka ardhur në jetë më 13 mars në Los Angeles, por ende nuk ka asnjë detaj tjetër si gjinia apo emri.

Ylli i “La La Land” dhe bashkëshorti i saj Dave McCary, nuk kanë ndarë asnjë detaj mbi shtatzaninë apo ardhjen në jetë të bebushit.

Lajmi i shtatzënisë u bë publik në janar të këtij viti pasi aktorja u fotografua me barkun e rrumbullakosur rrugëve të Los Angeles.

30-vjeçarja ka luajtur që në moshë shumë të re rolin e Hermione Granger në Harry Potter. Ajo gjithashtu ka luajtur në filma po aq të famshëm, si Ëallfloëer (2012), E bukura dhe Bisha (2017) dhe Gratë e Vogla (2019).

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 1 viktimë në 24 orët e fundit, 39 raste
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 71 pacientë në spitale, 7 në terapi intensive, asnjë në intubim
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 1 viktimë në 24 orët e fundit, 39 raste