Meghan Markle zgjedh një lindje natyrale, brenda në shtëpi

Publikuar më: 31/3/2021, ora 18:01
Harry meghan 1024x576

Meghan Markle zgjedh një lindje natyrale, brenda në shtëpi

Publikuar më: 31/3/2021, ora 18:01

Bebushja e Meghan Markle dhe princ Harryt mesa duket do të lindë në shtëpi. Page Six rasporton se Meghan po planifikon një lindje natyrale në rezidencën e saj në Montecito.

Sipas burimeve, Meghan dëshironte të njëjtën gjë dhe për Archien por u detyrua të shkonte në spital për shkak të disa kompikacioneve.

“Ajo ka një shtëpi fantastike në California dhe do të jetë shumë bukur ta lindë vajzën aty! Të njëjtën gjë donte dhe për Archien, një lindje në shtëpi, por gjërat s’shkuan sipas planeve dhe e vetmja gjë që mendonte ishte shëndeti i tij.”

Ajo që mbetet ende mister është mënyra sesi çifti do të njoftojë për lindjen e vajzës, tani që kanë hequr dorë nga titujt mbretëror.

Nëse do të ndiqnin protokollin e familjes, Meghan dhe Harry duhet të njoftojnë mediat për të dhënë lajmin dhe më pas vjen fotoja tipike me të porsalindurin.