Ndryshim në formacion te Shqipëria 10 minuta para nisjes së takimit

memushaj 2 1100x620
Memushaj 5 - Shumë gabime në pasim dhe pak veprime të koordinuara me mesfushorët e tjerë

Ledian Memushaj, për shkak të disa problemeve muskulare në nxemje, nuk do të luajë ndaj San Marinos, edhe pse ishte përzgjedhur në formacionin titullar.

Në vend të tij do të luajë Qazim Laçi.