Nga Messi te Ramos, yjet e futbollit që në verë mund të transferohen falas

Vetëm tre muaj nga përfundimi i sezonit dhe disa lojtar të mëdhenj të Europës do jenë të lirë si: Sergio Ramos, Memphis Depay, Giorginio Wijnaldum, Gianluigi Donnaruma, Kun Aguero, Lionel Messi si dhe David Alaba.