Mbi 1 milion dollarë për një postim, kush e kryeson listën e të famshmëve më të paguar në Instagram

Hopper HQ ka publikuar renditjen e personave të cilët fitojnë më shumë nga Instagrami për çdo postim që ata bëjnë.

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood nga The Rock te Beyonce.

Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner, e cila këtë vit fiton rreth $986,000 për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”, aktori Dëayne Johnson, i cili merr $1,015,000 për postim.