Ish-arbitri anglez tregon 5 futbollistët më të vështirë për të menaxhuar në fushë

Mark Clattenburg, ish-arbitri i njohur anglez, i cili ka pasur një karrierë në Premier League nga viti 2004 deri në vitin 2017, ka treguar se cilët kanë qenë lojtarët më “mistrecë” që ka parë.

Ish-gjyqtari ka qenë një nga më të mirët e viteve të fundit, duke iu besuar finalja e Evropianit dhe e Champions League, në vitin 2016.

Për “Daily Mail”, ai ka treguar se cilët kanë qenë futbollistët më të vështirë për nga karakteri.