Renditja e Topit të Artë 2021, bie Ronaldo e Neymar, Messi ende në garë

Rikthehet Topi i Artë pas anulimit vitin e kaluar në 2020, një garë shumë e fortë këtë vit pasi shumë lojtarë kanë bërë një sezon të shkëlqyer.

Kjo është “Top 10” e lojtarëve të nominuar për momentin të çmimit të madh.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 238 raste të reja dhe 7 humbje jete
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 238 raste të reja dhe 7 humbje jete
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 238 raste të reja dhe 7 humbje jete