Divorci i Kim Kardashian dhe Kanye West do të tregohet në një reality show

Kim Kardashian ka xhiruar një reality show në muajt e fundit të martesës me Kanye West. Episodet do të tregojnë këndvështrimin e saj për divorcin e tyre.

Sipas thashethemeve të fundit, Kim Kardashian është e gatshme të dokumentojë divorcin e saj me Kanye West në detaje.

Një divorc prej 1.8 miliardë eurosh që mund ta bëjë atë të fitojë po aq shumë përmes shfaqjes së dedikuar.

Pas “Keep Up With The Kardashian”, i cili u transmetua për 20 sezone, në fakt, Kim do të kishte xhiruar një realituy show vetëm në muajt në të cilët u diskutua publikisht ndarja e saj me Kanye West.

Disa burime thonë se Kanye West do të shfaqet në episodet e para të shfaqjes, por jo si një nga yjet kryesorë të tij.

Në të vërtetë, është “shumë e vështirë” që Kanye të shfaqet në skenat e divorcit, sepse reality show do t’i japë hapësirë ​​pothuajse ekskluzivisht pikëpamjes së Kim.

Kim Kardashian dhe Kanye West janë martuar për 7 vjet, por thashethemet për problemet e tyre filluan në fund të vitit 2020, pas fushatës katastrofike elektorale të reperit.

Çifti më pas u nda zyrtarisht, duke marrë rrugë të ndryshme, në fillim të vitit 2021.

Disa ditë më parë Kim paraqiti letrat e divorcit nga burri i saj Kanye në Gjykatën Superiore të Qarkut në Los Angeles, duke kërkuar kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të tyre; North, 7 vjeç; Saint, 5 vjeç; Chicago, 2 dhe Salmo, 19 muaj.

Disa burime pranë çiftit kanë këmbëngulur që ndarja midis Kim dhe Kanye do të jetë miqësore: “Ky do të jetë një proces mjaft i thjeshtë dhe me shpresë i shpejtë”.

Sidoqoftë, marrëveshja e tyre mund të përfshijë një klauzolë që do t’i ndalonte ata të zbulonin detaje intime të divorcit për publikun e gjerë, ose përmes intervistave, apo përmes shfaqjeve të realitetit, të cilat do të vinin në pikëpyetje planin e Kim Kardashian.

Thjesht duhet të presim dhe të shohim se si do të zhvillohet situata.