Të shtëna me armë në Elbasan

Përditësuar më: 10/4/2021, ora 23:11
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Të shtëna me armë në Elbasan

Përditësuar më: 10/4/2021, ora 23:11

Mbrëmjen e së shtunës, në qytetin e Elbasanit janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri.

Sipas burimeve, të shtënat janë dëgjuar në lagjen “Brigada e 17 sulmuese”. Nuk ka pasur asnjë telefonatë në polici për ndonjë grindje në atë zonë, por po bëhen verifikimet e duhura.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka ngritur grupe kontrolli në të gjithë zonën.