“Kevin” dhe ish-ylli i Disney bëhen prindër për herë të parë

Ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin dhe partnerja e tij Brenda Song janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti ka mirëpritur një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Dakota, njësoj si motra e ndjerë e aktorit.

Culkin është i botërisht i njohur për rolin e tij të Kevin McCallister në seritë e “Home Alone”, ndërsa partnerja e tij është gjithashtu një ish-yll i Disneyt.