Balla për Metën: I ka lëshuar pëllumbat, do t’ia bëjmë gati letrat e pensionit

balla 7 600x338

Taulant Balla, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, deklaroi se askush nuk pret që Presidenti

Përmes një statusi në Twitter, Balla thekson se sapo të mbarojë procesi i numërimit, mazhoranca do “t’ia bëjë gati letrat e pensionit”.

“Me Baba Dridhe Liken çuditen vetëm ata që s’e kuptojnë akoma që i ka lëshuar pëllumbat përfundimisht! Askush s’ka pritur të mbajë fjalën për dorëheqje! Po ja të mbarojë procesi i numërimit dhe t’ia bëjmë gati letrat e pensionit, të pijë raki me çifteli me Saliun ke azili Lalzit!”, shkruan Taulant Balla.