Korçë, 55-vjeçari ndërron jetë pas aksidentit me traktor

ambulance 1100x620

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Polenë të Korçës.

Një 55-vjeçar, me inicialet B.T. është përmbysur me traktor në anë të rrugës dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Shtetasi është përmbysur me traktor, me mjetin që e ka zënë poshtë, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.