Babë e bir plagosin me thikë një person në Kamëz

policia plagosje 1100x620
Foto ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur me thikë këtë të enjte në Kamëz. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:35, në rrugën “Paqësori”, si pasojë e një konflikti të çastit shtetasit H. L dhe djali i tij A. L., kanë goditur me një mjet prerës shtetasin J. V., dhe më pas janë larguar menjëherë nga vendngjarje.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi J. V., i cili u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për kapjen e autorëve.

  • LAJMI I FUNDIT | PD drejt 13 qershorit - Absolut 4
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar: Çlirim Gjata, Genti Malko, Lutfi Dervishi, Ilir Kalemaj
  • LAJMI I FUNDIT | PD drejt 13 qershorit - Absolut 4