Vlorë, tenton të grabisë argjendarinë, arrestohet nga policia

Një tentativë grabitjeje ka ndodhur paraditen e sotme në një argjendari në qytetin e Vlorës.

Grabitësi ka ndeshur në rezistencën e dy të rinjve, që ndodheshin në argjendari, dhe pronares.

Në këto rrethana, grabitësi ka qëlluar me armë me plumba manovër.

Autori është arrestuar nga policia.

  • LAJMI I FUNDIT | Po mbahet mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike
  • LAJMI I FUNDIT | Basha: Aspiratën për ndryshim e mishëron sot vetëm PD, do vazhdojmë të luftojmë
  • LAJMI I FUNDIT | Nishani: Masakra elektorale e vërtetë, por ka qenë edhe dështim i joni
  • LAJMI I FUNDIT | Nishani: Baza e dëshpëruar, dështuam të realizonim ndryshimin
  • LAJMI I FUNDIT | Nishani: Zoti Basha, jep dorëheqje nga drejtimi i Partisë përpara zgjedhjeve
  • LAJMI I FUNDIT | Kryesia e PD miratoi zgjedhjet për kryetarin e partisë në 13 qershor