Durrës, 51-vjeçari ndërron jetë pasi bie nga kati i dytë i banesës ku po punonte

ambulance 1100x620
Pamje ilustruese

Një punëtor në Durrës ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga kati i dytë i banesës ku po punonte.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në lagjen nr. 14. Viktima është shtetasi me iniciale I. J., 51 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.