Shndërrimi drastik i Kim Kardashian

Kim Kardashian nuk i shmanget eksperimenteve me pamjen e saj.

Kështu, ajo vendosi të bëhet bjonde dhe të hapë ngjyrën e vetullave deri në atë pikë sa ato u bënë thuajse të padukshme.

Megjithatë ndryshimi drastik i 40-vjeçares zgjati vetëm disa minuta, pasi Kim u kthye menjëherë në ngjyrën e errët të flokëve, që i japin asaj një pamje natyrale.

Ky ndryshim, i cili mesa duket u bë vetëm për efekt të një seti fotografish erdhi mes lajmeve të divorcit të yllit të reality showt me Kaney West dhe zërave për një lidhje të re me moderatorin e CNN.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 3 humbje jete në 24 orët e fundit nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 91 raste të reja nga 1762 testime të kryera
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: Po trajtohen 111 pacientë, 17 në terapi intensive, 6 të intubuar