10 vite martesë, dhurata e veçantë që mori Kate Middleton

Princ William dhe Kate Middleton festuan 10 vjetorin e martesës më 29 prill.

Një dekadë dashuri meritonte vëmendje të veçantë, dhe e tillë ishte dhe dhurata që Kate mori.

“The Sun” raporton se princi i ka dhuruar asaj një varëse të rallë diamandi.

Varësja kushton 12,350 paund dhe u pa në qafën e dukeshës kur ata dolën të festonin një dekadë dashuri.