Shkrumbohet një automjet në Vlorë

Untitled collage 2021 05 01T113427.913 1100x620

Një automjet është djegur totalisht paraditen e së shtunës në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:30 në lagjen “Osman Haxhiu”.

Automjeti tip “Renault”, në pronësi të shtetasit E.B. ishte i parkuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.