Hailey Bieber hedh poshtë zërat për shtatzani, tregon linjat perfekte

Bashkëshortja e Justin Bieber, Hailey Bieber, tregoi linjat e saj perfekte, para nisjes së sezonit veror.

Supermodelja 24-vjeçare postoi një fotografi me bikini rozë dhe bizhuteri, duke hedhur kështu poshtë me shumë stil, zërat se është shtatzanë.

Justin dhe Hailey kurorëzuan dashurinë e tyre në një gjykatë në Nju-Jork në vitin 2018 dhe bënë një ceremoni të plotë fetare në Karolinën e Jugut, një vit më pas.