Vrau të dashurën duke e hedhur nga ura, vetëdorëzohet në polici boksieri

Untitled collage 2021 05 03T082537.460 1100x620

Është vetëdorëzuar në polici boksieri portorikan, Felix Verdejo, disa orë pasi autoritetet identifikuan trupin e pajetë të një vajzë që ishte e dashura e tij shtatzënë.

Trupi i Keishla Rodriguez u gjet në një lagunë, disa ditë pasi ishte shpallur e humbur nga familjarët e saj.

Boksieri dyshohet se e kishte dhunuar rëndë dhe më pas e kishte hedhur nga një urë me një peshë të lidhur te këmbët.