Një pako patate të skuqura me një kafshatë

patate 1100x620

Samantha Ramsdell është bërë e famshme në TikTok për gojën e saj shumë të madhe dhe për videot që bën duke ngrënë vakte të mëdha me vetëm një kafshatë.

Ajo ka 1,5 milionë ndjekës në rrjetin social, me videot që ka nisur t’i hedhë kur nisi karantina.

Videoja e saj më e fundit tregon se si gruaja amerikane arrin të fusë në gojë një pako të tërë patatesh të skuqura.