Derbi Partizani-Tirana, publikohen formacionet

DERBI I KRYEQYTETIT  1100x620

Partizani dhe Tirana kanë publikuar formacionet me të cilat do të zbresin sot në fushë, në orën 19:00.

Formacionet zyrtare:

PARTIZANI: Hoxha, Mala, Bitri, Belica, Hakaj, Broja, Murataj, Bardhi, Asani, Çinari, Stenio Zhunior.

TIRANA: Bekaj, Vangjeli, Najdovski, Hoxhallari; Toshevski, Batha, Çelhaka, Danso, Ismajlgeci; Torasa, Seferi.