Blen klubin dhe detyron trajnerin që t’i aktivizojë djalin obez

100kg1 1100x620

Një miliarder kinez, i cili kohët e fundit bleu klubin Zibo Cuju të kategorisë së dytë, detyroi trajnerin e ekipit, Hongyi Huang, që të fuste gjithmonë në formacion djalin e tij.

Por, i biri i Presidentit nuk i ka shfrytëzuar mundësitë, edhe për faktin se peshon rreth 125 kg dhe e ka të vështirë të vrapojë.

Ekipi renditet i fundit në klasifikim, me vetëm 1 pikë në 5 ndeshjet e para.