Gramsh, humb kontrollin e traktorit, ndërron jetë drejtuesi

pamje ilustruese 1100x620
Pamje ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Gramsh, ku ka humbur jetën drejtuesi i një mjeti bujqësor.

Viktima ka humbur kontrollin e traktorit në fshatin Skënderaj, ku mjeti ka dalë nga rruga duke i shkaktuar 61-vjeçarit vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.