Burrel, makina përplas për vdekje këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja

Përditësuar më: 22/5/2021, ora 15:40
aksident burrel 1010x579

Burrel, makina përplas për vdekje këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja

Përditësuar më: 22/5/2021, ora 15:40

Një aksident i rëndë ndodhi këtë të shtunë në qytetin e Burrelit. Një 50-vjeçar u përplas për vdekje në qendër të qytetit, pranë postës.

Viktimë mbeti shtetasi me inicialet A.R., i cili po kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën. Edhe pse ai u dërgua në Spitalin e Burrelit, nuk mundi t’i mbijetonte goditjes së rëndë.

Drejtuesi i mjetit u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia është vënë në kërkim të tij.