NATO “pushton” Tiranën, mahniten fëmijë e të rritur

Autoblinda dhe helikopterë të NATO-s janë pozicionuar pasditen e sotme në sheshin “Nënë Tereza”, në kuadër të Ditës së Hapur (Open Day) të stërvitjes “Defender Europe 2021”, të programuar për nesër, në kryeqytet.