Diletta Leotta në krahët e aktorit turk, relaksohen në Kapri

Aktori turk Can Yaman dhe moderatorja e njohur italiane, Diletta Leotta, kanë kaluar disa ditë relaksuese në bregun e Amalfit. Çifti postuan një sërë fotografish teksa ndodheshin në një jaht në Kapri, ku gazetarja tregoi linjat e saj perfekte.

Diletta Leotta, biondja simpatike që shoqëron italianët në ndeshjet e kampionatit, por tashmë edhe një nga “influenceret” më të njohura në vendin fqinj, ka qenë në qendër të vëmendjes për historitë e saj të dashurisë.

Ajo është përfolur për një flirt me sulmuesin e Milanit Zlatan Ibrahimovic, diçka që të dy e kanë mohuar me forcë, por edhe për një lidhje me pronarin e Romës.

Por, pavarësisht thashethemeve, Leotta duket më e lumtur se kurrë me aktorin turk Yaman.