Nuk do t’ia dijë për balerinat, e gjithë vëmendja e Ballack është te finalja e Champions

Ish-lojtari i Chelsea-t, Michael Ballack, shpërfill balerinat e një klubi nate në Ibiza, për të ndjekur finalen e Champions League në celular. Videoja e të shtunës mbrëma u bë virale në rrjet, pasi atë e shpërndau djali i tij.

Ballack duket i përqendruar maksimalisht te ndeshja, duke mos ia ndarë sytë telefonit, edhe pse mbi kokën e tij po ofrohej një shfaqje speciale. 44-vjeçari ka luajtur me londinezët për 4 sezone, në vitet 2006-2010, ku fitoi 1 titull kampion dhe 3 herë Kupën e Anglisë.