Vllaznia ngre Kupën e Shqipërisë, festa e shkodranëve në foto

Vllaznia fitoi me rezultatin minimal 1-0 ndaj Skënderbeut finalen e Kupës së Shqipërisë dhe mbyll me trofe sezonin. Ky është trofeu i shtatë i Kupës së Shqipërisë në historinë e Vllaznisë.