Zjarr në një banesë dykatëshe në Tiranë

zjarr ne tirane ne nje banese 1100x620

Një banesë dykatëshe e pabanuar është përfshirë nga zjarri në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:20, në rrugën “Myslym Shyri”, në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja”.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin e flakëve.