Korçë, punëtori bie nga kati i dytë dhe humb jetën

punetori korce skela 600x338

Një punëtor ka rënë nga kati i dytë i një ndërtese ku po punonte dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Korçës, te zona e njohur si Trekëndëshi.

Punëtori është rrëzuar nga skela, pasi ka humbur ekuilibrin, ndërsa ka gjetur vdekjen si pasojë e dëmtimeve të shumta.