Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas dy nxënëse shkolle

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në qytetin e Vlorës ku një makinë përplasi dy nxënëse shkolle.

Aksidenti ndodhi pranë spitalit rajonal të qytetit, ndërsa dy vajzat e mitura po kalonin rrugën.

Vajzat e aksidentuara u dërguan në spital nga drejtuesi i mjetit dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë që grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, asnjë humbje jete, 2 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, asnjë humbje jete, 2 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, asnjë humbje jete, 2 raste të reja në 24 orët e fundit