Brenda “oazit” të Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian sapo ka shpenzuar 12 milionë $ për një “oaz” në Palm Springs, ku mund të shijojë jetën me të dashurin e saj të ri, bateristin e Blink 182, Travis Barker.

Vila me 6 dhoma gjumi dhe 8 tualete është ndërtuar këtë vit dhe është krejtësisht e mobiluar, sipas “The Post”.

Gjithashtu, vila ka një bar, një pishinë të madhe, spa dhe fushë golfi.

Kourtney dhe Travis, pas shumë vitesh miqësi, janë lidhur zyrtarisht në janar të këtij viti.