Një kaubojse e vërtetë, Dua Lipa shfaqet sensuale në klipin e ri

Dua Lipa ka prezantuar së fundmi videoklipin e saj të ri të këngës “Love Again” i cili për 48 orë ka arritur mbi 8 milionë klikime në YouTube.

Këngëtarja shqiptare shfaqet më në formë se kurrë në këtë klip, ku është veshur si kaubojse dhe “kalëron” një dem mekanik.

Gjatë muajit maj, Dua Lipa triumfoi në ndarjen e çmimeve britanike, duke fituar çmimin për këngëtaren më të mirë në Britani, si dhe për albumin më të mirë.