Vrasje me armë zjarri në Ksamil

Përditësuar më: 7/6/2021, ora 00:06
viktima 895x579

Vrasje me armë zjarri në Ksamil

Përditësuar më: 7/6/2021, ora 00:06

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e së dielës në Ksamil.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:45, ku viktima dyshohet të jetë qëlluar me armë pranë banesës së tij.

Viktima është identifikuar si Gramoz Mema, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Sipas të dhënave të para të policisë, atentatorët kanë qëlluar nga shumë afër. Policia thotë se pista paraprake lidhet me të shkuarën e viktimës

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorëve.