Krim në familje në Librazhd, burri vret gruan e më pas vetëvritet

Pas ngjarjes së rëndë të Shkodrës, një tjetër krim në familje ka ndodhur këtë herë në një fshat të Librazhdit.

Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Dragostunjë, ku në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se ka vrarë me sëpatë bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka varur veten.

Grupi hetimor nën drejtimin Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes.