Çeki-Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

formacionettts 600x338

Shqipëria do të luajë mbrëmjen e sotme sfidën miqësore ndaj Republikës së Çekisë.

Edy Reja ka bërë 4 ndryshime në formacionin e kësaj sfide krahasuar me ndeshjen ndaj Uellsit, e cila u mbyll në barazim 0-0.

Nga minuta e parë në këtë ndeshje do të jenë në fushën e lojës, Veseli, Kallaku, Cikalleshi dhe Trashi.