Me bikini dhe në super formë, Emily Ratajkowski në qendër të kritikave pas fotografive me të birin

Emily Ratajkowski është vënë në qendër të kritikave në rrjete sociale pasi ka publikuar disa fotografi me të birin Sylvester.

“Prag ditëlindjeje me partnerin e ëndrrave”, shkroi ajo në Instagram.

Reagimet më të mëdha ishin për mënyrën sesi ajo po e mban fëmijën dhe për trupin që ka 3 muaj pas lindjes.

Edhe pse supermodelja Emily i mbylli shpejt komentet në Instagram, kjo nuk i ndaloi njerëzit, të cilat u dyndën në Twitter.

“Një foshnjë nuk është aksesor shtesë për Instagram”, shkroi dikush.