Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes së parë të Euro 2020

breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1100x620

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të Kampionatit Europian të Futbollit Euro 2020 mes Italisë dhe Turqisë.

Nga sa shihet, të dy trajnerët kanë vendosur të hedhin në fushën e lojës futbollistët më të mirë që kanë në dispozicion, duke mos lënë shumë vende për surpriza.