Detyroi mbesën e mitur të konsumonte kokainë dhe e ngacmoi seksualisht, arrestohet 31-vjeçari

Kavaja1 1100x620

Një 31-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kavajës pasi ka detyruar mbesën e tij të mitur 14-vjeçare të konsumoje kokainë dhe më pas e ka ngacmuar seksualisht. 31-vjeçari me iniciale K. L., më pas ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Policia njofton se ai akuzohet për dhunë në familje, prodhim dhe shitje të narkotikëve dhe nxitje për përdorim droge. 31-vjeçari ka qenë i dënuar më parë për vjedhje.