Vlorë, vëllai qëllon motrën me çifte

bishan 1100x620

Një 60-vjeçar, në fshatin Bishan të Vlorës, ka qëlluar me çifte motrën e tij 66-vjeçare, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Autori Seit Danaj është larguar në pyll dhe policia është në ndjekje të tij.

Nga veprimet e para hetimore  dyshohet se autori gjatë konfliktit ka qenë nën efektin e alkoolit.