5 makina përfshihen në aksident në Durrës, nuk ka të lënduar

aksident 6 1100x620

Një aksident masiv ka ndodhur rreth orës 5:40 të mëngjesit të sotëm në zonën e Currilave në Durrës. Mësohet se një mjet është përplasur me 4 automjete të parkuara, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Siç shihet nga pamjet pesë automjete janë përfshirë në aksident, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Policia ka kryer veprimet hetimore në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.